Samoopalovací Krémy

11. května 2009 v 15:56 |  for girls
1) Použij peeling!

Ještě než použiješ samoopalovací krém, je dobré udělat si peeling! Díky tomu nebude pokožka vstřebávat na některých místech více krému a nevzniknou tak ošklivé fleky. Peeling je dobré používat pravidelně, aby se odstranily nečistoty na pokožce a odumřelé částečky kůže. Tvá pokožka se po něm vždycky krásně rozzáří a vypadá mnohem zdravěji. Pozor, před "samoopalováním" nikdy nepoužívej peeling s vysokým obsahem oleje - ten brání ve správné absorpci samoopalovací emulze.

2) Dosucha!

Důležité je před nanáším krému pečlivě vysušit všechny kapičky vody na těle které zde zůstaly po sprchování. I díky nim bys mohla získat nepěkné fleky.

3) Pozor na lokty, kolena a kotníky

Při nanášení je lepší začít s menším množstvím krému a postupně přidávat. Pozor na častou chybu - na místa jako jsou lokty, kolena nebo kotníky je lepší nanést méně krému, protože v těchto místech je více kůže a tak se snadno stane, že budou po ztmavnutí krému tmavší než ostatní plochy tvého těla! Pokud tomu chceš zabránit, můžeš na tyto místa nejdříve nanést trochu tělového mléka a až potom samoopalovací krém.

4) Jak dlouho to trvá?

Ke zbarvení dojde u většiny samoopalovacích krémů přibližně po 4-5 hodinách, ale proces může podle typu pleti trvat až 24 hodin. Odstín vydrží většinou 3-7 dní.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mixmelouneq mixmelouneq | Web | 11. května 2010 v 16:33 | Reagovat

Ahojky .. Mrkneš na můj blog ? =) Potřebuju Radu .. :) děkuji =*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.